ROWERY TESTOWE

visibility672 Wyświetleń comment0 komentarze person Dodał: Przemek Szopa list W: Aktualności

ZAPRASZAMY NA VELOPOINT DEMO DAYS!

Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę w sercu Bieszczad, gdzie w dniach 23-25.06.2023 odbędzie się niesamowity wyścig gravelowy "Proziak Gravel"!

KIEDY: 23-25.06.2023

GDZIE: Szybowisko Akademickie Bezmiechowa Górna 111, k. Leska

CO: Wyścig rowerowy "Proziak Gravel"

Podczas tego niezwykłego wydarzenia, będą dostępne ponad 60 rowerów testowych, w tym gravelowe, szosowe i elektryczne! ? Przygotuj się na jazdę na najnowocześniejszych modelach od renomowanych marek rowerowych, takich jak Cannondale, Orbea, Rondo i Factor. Niezależnie od twojego stylu jazdy, mamy rowery, które sprostają Twoim oczekiwaniom!

To idealna okazja, aby przetestować różne modele rowerów przed zakupem lub po prostu cieszyć się jazdą po malowniczych trasach bieszczadzkich.

REZERWUJ JUŻ TERAZ! Nie przegap okazji! Zarezerwuj swój rower testowy już dziś, aby mieć pewność, że będziesz miał/miała go na miejscu. Liczba rowerów testowych jest ograniczona, więc im wcześniej zarezerwujesz, tym lepiej!

Sprawdź dostępne rowery

Link do rezerwacji

Dołącz do nas i ciesz się niezwykłą atmosferą wyścigu gravelowego w pięknych Bieszczadach! ??‍♀️

Zostaw komentarz

Pamiętaj, że komentarze muszą zostać zatwierdzone przed publikacją
Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota January February March April May June July August September October November December