Kancelaria Adwokacka

Borucka - Hein - Łukasik | Kancelaria Adwokacka

Kancelarię stworzyliśmy łącząc doświadczenie i wiedzę zdobytą przez wspólników w różnych dziedzinach prawa, dzięki czemu świadczymy kompleksową pomoc prawną w pełnym zakresie zarówno dla przedsiębiorców, jak i osób fizycznych. Pomożemy Ci w prowadzeniu procesów biznesowych oraz sprawach prywatnych. Skupiamy się na poszukiwaniu najlepszych rozwiązań dla Ciebie, biorąc pod uwagę potrzeby, cele, koszty i efekty poszczególnych rozwiązań.

Z punktu widzenia Klienta biznesowego posiadamy szerokie doświadczenie w kompleksowej obsłudze wiodących na rynku przedsiębiorców z branży IT, lotnictwa, budownictwa, gastronomii, zarządu nieruchomościami, sprzedaży hurtowej produktów spożywczych czy ubezpieczeń. Silnym obszarem działania Kancelarii obok działu biznesowego jest poszukiwanie kompleksowych rozwiązań dla osób fizycznych w ich sprawach prywatnych – cywilnych, rodzinnych, pracowniczych i karnych.

Przeprowadzamy naszych Klientów przez sprawy związane z rozstaniem małżonków, dochodzeniem roszczeń alimentacyjnych, podziałem majątku, kontaktami z małoletnimi dziećmi, problemami z pracodawcą czy też uzyskaniem odszkodowań i świadczeń z ZUS. Uczestniczymy jako obrońcy i oskarżyciele posiłkowi w procesach karnych, dążąc do jak najlepszej ochrony interesów naszych Klientów. Nie są Nam obce postępowania wszczęte na skutek składania oświadczeń lustracyjnych czy obniżaniem świadczeń emerytalnych na podstawie tzw. „ustawy dezubekizacyjnej”.

Odwiedź stronę Kancelarii

.

.